سایت آگهی پونیز
سایت آگهی پونیز

انچه خواهید خواند

ریم خصوصی کاربران privacy policy در سایت آگهی رایگان پونیز

در نظر داشته باشید از شماره کاربران خارج از اپلیکیشن تحت هیچ عنوانی نظیر بازاریابی و … استفاده ای نمیشود و صرفا به عنوان روشهای ارتباط با شما نزد ما محفوظ است. سایت آگهی رایگان پونیز همواره در تلاش است که خدمات خود را با حفظ حریم خصوصی کاربران ارائه کند، تا با حفظ اطلاعات شخصی، افراد خرید امنی را تجربه کنند. تمامی فعالیت های ما قانونی بوده و منطبق بر قوانین تجارت الکترونیک هستند.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت آگهی رایگان پونیز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت آگهی رایگان پونیز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. همچنین لازم است کاربران نیز هرچند وقت یکبار قوانین را مطالعه کرده و از تغییرات احتمالی مطلع گردند.

ورود کاربران به وب‏‌سایت سایت آگهی رایگان پونیز هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط سایت آگهی رایگان پونیز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت آگهی رایگان پونیز است.

به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری، شرایط زیر برای ثبت آگهی در سایت سایت آگهی رایگان پونیز (آگهی) وضع شده‌اند. رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثربخشی هرچه بیشتر آگهی‌ها نیز می‌گردد.
آگهی های منتشر شده فعلا به مدت نامحدود بر روی سایت باقی می‌ماند. شما میتوانید برای نمایش در جایگاه بالاتر از گزینه بروزرسانی (نردبان) استفاده کنید.
فعلا هر کاربر میتواند به تعداد نامحدود در سایت سایت آگهی رایگان پونیز آگهی ثبت کند.

آگهی ها به دلایل زیر حذف میشوند:
انتشار آگهی تکراری
انتشار هرگونه آگهی‌ که شامل عباراتی غیرمرتبط با موضوع آگهی باشد.
انتشار هرگونه آگهی که مضمون آن مستهجن و مبتذل و نامتعارف یا بر خلاف قوانین کشور باشد.
انتشار هرگونه آگهی که شامل توهین‌ و نشر اکاذیب و افترا باشد و محتوای آن منجر به نقض حقوق مادی و معنوی شخص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی او شود.
انتشار هرگونه آگهی در دسته‌بندی نادرست
انتشار هرگونه آگهی با عنوان و محتوای نادرست و مبهم و گمراه‌کننده
انتشار هرگونه آگهی که موضوع و محتوای آن به تشخیص نهادهای تخصصی موقتاً دارای محدودیت یا ممنوعیت باشد.
استفاده از عکس نامناسب در آگهی

این حق برای سایت آگهی رایگان پونیز محفوظ است که هرگاه لازم بداند آگهی‌های مغایر با شرایط و قوانینش را حذف کند.

این حق برای سایت آگهی رایگان پونیز محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، حساب کاربری فردی را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم، تعلیق یا مسدود کند.

کاربران سایت آگهی رایگان پونیز می‌توانند از طریق گزارش مشکل آگهی یا ارتباط با پشتیبانی، به سایت آگهی رایگان پونیز در تشخیص هرگونه مشکل یا محتوای نامناسب کمک کنند. با همراهی کاربران، سایت آگهی رایگان پونیز در اخذ تصمیمات فنی و قانونی لازم برای کاهش خطرات احتمالی و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی اقدام می‌کند.

در خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از ارتباط کاربران با یکدیگر، سایت آگهی رایگان پونیز هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت؛ حتی اگر خسارات قابل پیش‌بینی باشد.

سایت آگهی رایگان پونیزی هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط کاربران ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با کاربری است که آگهی را منتشر می‌کند. کاربری که قصد معامله یا هرگونه ارتباط با آگهی‌گذار را دارد، باید محتوای آگهی را شخصاً راستی‌آزمایی کرده و صرفاً با مسئولیت خود و کسب اطلاعات لازم عمل کند؛ بنابراین حق رجوع به سایت آگهی رایگان پونیز بابت این موارد را ندارد.

سایت آگهی رایگان پونیز در قبال خسارات جانی و مرگ و آسیب روحی و روانی ناشی از آگهی‌ها و سهل‌انگاری کاربران، هیچگونه مسئولیتی اعم از مادی و معنوی ندارد.

تمام محتویات آگهی‌ها اعم از موضوع، توضیحات، لینک و… توسط کاربران ارائه می‌شود، بنابراین سایت آگهی رایگان پونیز هیچ مسئولیتی در قبال تضمین کیفیت و امنیت و قیمت و مواردی از این دست ندارد. کاربران باید همواره حین معاملات خود جوانب احتیاط را رعایت کنند. انتشار یک آگهی در سایت آگهی رایگان پونیز به معنای قبول مسئولیت یا تضمین قیمت و امنیت و صحت مندرجات آن آگهی توسط سایت آگهی رایگان پونیز نیست. نهایتاً طرفین هر معامله در خصوص این موضوعات مسئولیت دارند و حق هیچگونه رجوع به سایت آگهی رایگان پونیز وجود ندارد.

سایت آگهی رایگان پونیز هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد.

سایت آگهی رایگان پونیز هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.

این حق برای سایت آگهی رایگان پونیز محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، حساب کاربری فردی را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم، تعلیق یا مسدود کند.

سایت آگهی رایگان پونیز هیچگونه مسئولیتی در خصوص هک شدن احتمالی سایت یا قطع شدن آن، اختلال موقت خدمات به دلایل فنی یا قطعی اینترنت، از دست رفتن سوابق و اطلاعات کاربران به دلایل مشابه و ایراد خسارت به کاربران ناشی از موارد مندرج در این ماده بدون قید انحصار ندارد. این بند ربطی به اقدامات معقول و متعارف سایت آگهی رایگان پونیز جهت صیانت از حقوق کاربران ندارد و شامل موضوعات غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل و موارد فورس ماژور سایت آگهی رایگان پونیز می‌شود.

کاربر سایت آگهی رایگان پونیز می‌پذیرد، در صورت بارگذاری آگهی‌ خلاف سیاست‌های سایت آگهی رایگان پونیز و یا هرگونه عملکرد مخرب یا خلاف قوانین در ثبت آگهی یا غیره، اقدام او موجب خدشه‌دار شدن اعتبار سایت آگهی رایگان پونیز محسوب می‌گردد و حق پیگیری در این موارد برای سایت آگهی رایگان پونیز محفوظ است.

تلاش سایت آگهی رایگان پونیز، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و سایت آگهی رایگان پونیز هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

سایت آگهی رایگان پونیز هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. کاربرانِ سایت آگهی رایگان پونیز در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین سایت آگهی رایگان پونیز، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به سایت آگهی رایگان پونیز ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.

سایت آگهی رایگان پونیز مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به سایت آگهی رایگان پونیز که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و سایت آگهی رایگان پونیز مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

آگهی‌های سایت آگهی رایگان پونیز با هزینه­‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از سایت آگهی رایگان پونیز حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به سایت آگهی رایگان پونیز را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.